Water Metropol, 2002 yılında, Ankara merkezli kurulan, bugün itibari ile Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren ve her geçen gün büyüyen, gelişen bir su arıtma cihazı firmasıdır. Firmamız organik, güvenceli ve sertifikalı üretiminin yanı sıra üst düzey lojistik kapasitesi ile toptan su arıtma cihazları veya perakende su arıtma cihazları ihtiyaçlarınızda sizlerin yanında. 81 ilin her yerinde su arıtma cihazı hizmeti sağlayan Water Metropol, son kalite ürünleri bugün arayanlar için indirimli fiyatları ile sunuyor. Ayrıca Su Arıtma Cihazı teknik servis hizmeti de tarafımızca sağlanmakta.

Toptan su arıtma cihazı

Toptan Su Arıtma Cihazları sektöründe ve tüm Türkiye de oldukça çok firma var iken, Water Metropol her zaman sektördeki yerini korumuştur. Bunun nedeni ise kaliteli hizmet sunmasıdır. Yani fiyat performans ürünlerimizi değerli müşterilerimize sunarız. Cihazlarımızın her zaman tam organik su arıtma cihazı olması sebebi ile müşterilerimizin bize olan güveni her geçen gün daha artmaktadır. Müşterilerimizin firmamızdan ürünü satın aldıktan sonra montaj işlemini de ücretsiz olarak sağlıyoruz. Ankara başta olmak üzere 81 ilde, il ve ilçeler gözetmeksizin Türkiye’nin her bölgesine servis hizmetimiz vardır. Sadece teknik servis imkanı değil ayrıca toptan olarak da hizmet veriyoruz. Su arıtma cihazı Filtre değişimi veya yedek parça gibi tüm ihtiyaçları https://ro.gen.tr/iletisim sayfamızdan bize ulaşarak siparişlerinizi bize  iletebilirsiniz.

Ayrıca Ankara su arıtma cihazı teknik servis hizmetimiz de bulunmaktadır.  Tek Ankara da değil tüm Türkiye de su arıtma cihazı teknik servis hizmetimiz vardır. Su arıtma toptancıları bizim bayimiz olabilir böylece servis ekiplerimiz ile irtibata geçerek anında ihtiyaç olunan yere servisimizi yönlendirebilir.

Tel No : 0 312 332 43 11

Adress: ATB İş Merkezi C Blok No: 47 Macunköy / Yenimahalle – ANKARA

Toptan su arıtma siparişlerinizi iletişim sayfamızdan bize ulaşarak verebilirsiniz.

ANKARA SU ARITMA MERKEZ OLMAK ÜZERE TÜRKİYE NİN HER BÖLGESİNE SERVİS HİZMETİ

Türkiye’nin her bölgesine hizmet veriyoruz. Bize 0506 852 15 15 – 0 312 332 43 11 numaralı telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Toptan su arıtma cihazı ihtiyaçlarınız için Water Metropol Su Arıtma Cihazları yanınızda.

TÜRKİYE’NİN ÇEYREK ASIRLIK TECRUBESİ SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ . 81 İL VE İLÇE 14 ÜLKEDE FAALİYET GÖSTERMEKTEYİZ. WATER METROPOL İLE ŞİMDİ TANIŞ, AVANTAJLI PAKETLERDEN YARARLAN.