Toptan su arıtma filtresi satışı nereden bulunur? Kaç liradır?

Toptan su arıtma filtresi satışı nereden bulunur? Kaç liradır?

Su arıtma cihazı satışı arayanlar zaman zaman yedek parça olarak filtre satışı için de çeşitli sorgular yapıyorlar. Filtre su arıtma sisteminin kalbi diyebileceğimiz yerdir. İster ev tipi, ister sanayi tipi olsun su arıtma cihazı filtresi olmadan ve yenilenmeden temiz suya erişmek mümkün görünmüyor. Filtre dediğimiz yapı cihaz içerisinde bulunan ve suyun temiz kalmasını sağlayan parçaya verilen isimdir. Bu parça çeşitli dönemlerde değişmek zorundadır. Cihaz içerisinde bulunan 5 filtrenin 4’ü her yıl, Membran Filtre ise 2 yılda bir değişmelidir. Bu nedenle toptan su arıtma filtresi almak çok daha avantajlıdır. Toptan su arıtma cihazı filtresi çözümlerine dair önemli önerilerimiz var.

Su arıtma filtresi bu kadar önemli bir parçayken ve değişmesi gerekirken elbette vatandaş cebini de düşünmek zorunda kalıyor. Bu nedenle toptan su arıtma filtresi kaç lira? sorusu da vatandaşların aklına gelen detayların arasında.

Bir su arıtma cihazı içerisindeki filtrelere baktığımızda;

SPUN (SEDİMENT) FİLTRE

Her yıl değişmesi gereken filtreler arasındadır. İlk aşamada bulunan Sediment Filtre kapalı kasa veya açık kasaya göre farklı şekillerde olsa da, her su arıtma cihazı içerisinde bulunur ve elbette her zaman temiz ve arıtılmış su içmek için değişmesi şart parçaların başında gelir. 5 mikronluk gözenekleri bulunan Spun (Sediment) Filtre bu filtreler mikrop, pas ve tortuları süzerek bünyesinde tutar. Bu nedenle ara sıra değişimi şarttır.

Toptan su arıtma filtresi arayanlar arasında Toptan sediment filtre satışı isteyenler için Metropol su arıtma fırsatları başlamış durumda.

 

 

 

KARBON FİLTRE

 

Piyasada Aktif karbon filtre olarak da bilinen karbon filtre cihazın 2. kısmıdır ve yıllık değişimi yapılması gereken ürünlerden biridir. İçinde granül bulunan bu filtre sizin için aktif karbon minerali barındırır. Bu mineral ise suyun içindeki maddeleri dengeler.

Aktif karbon dediğimiz madde bugün sağlık alanında da kullanılır. Su arıtma cihazı sistemlerinin vazgeçilmezidir.

Toptan karbon filtre satışı yine Metropol su arıtma sistemleri farkıyla sizler için gelmiş durumda.

 

 

 

 

 

BLOK KARBON FİLTRE

Cihazın üçüncü aşaması olan blok karbon filtre hem açık, hem kapalı kasa cihazlarda kullanılır. Özellikle büyük şehirlerde suya atılan ve mideye son derece zararlı olan klor maddesi bu aşamada süzülür. Blok karbon filtre de bu nedenle ara sıra değişime uğramak zorundadır.

Toptan blok karbon filtre satışları Metropol Su Arıtma’da mevcut durumdadır.

 

MEMBRAN SU ARITMA FİLTRESİ

İlk üç aşamada bir çok maddeden ve kirlilikten arınan su Membran Filtre’ye gelir. Membran diğer filtrelere göre geçirgenliği düşük bir yapıdadır. Bir nevi su arıtma cihazının güvenlik görevlisi diyebiliriz.

Sağlam yapıda ve az geçirgen olan bu filtre içerisinde sudaki zararlı kimyasallar, kansorejen maddeler ve zararlı inorganik bileşenler tamamen süzülür. Yani suyu tamamen hazır hale getiren bu filtredir diyebiliriz.

Membran Filtre şehrinizdeki suyun kalitesine ve yapısına göre değişim zamanında farklılık gösterir. Tavsiye edilen 1-2 yılda bir değişimdir. Fakat sık değişen fiyatlar nedeniyle yine tavsiyemiz toptan membran filtre almaktır. Membran filtre fiyatlarında en ucuz çözümler Metropol’de mevcut durumda.

 

POST KARBON FİLTRE

Tatlandırıcı olarak da bilinen bu filtre suya tadını veren yerdir. Farklı aromaları ve çeşitleri bulunmaktadır. Metropol tarafından organik sunulan bu filtre için her yıl değişim uygundur diyebiliriz.

Toptan tatlandırıcı filtre satışı Metropol’de mevcuttur.

TOPTAN SU ARITMA FİLTRESİ SATIŞI NEREDEN BULUNUR?

Size bu noktada bir çok farklı firmadan tavsiyeler gelecektir. Fakat ‘kalite kendini belli eden bir şeydir’.

20 yılı aşkın deneyimi, cihazların tamamına ustalık ile hakim oluşu, müşterilerinin yorumları, hızlı teknik servisi ve her daim güler yüzlü hizmet anlayışı ile Metropol Su Arıtma Sistemleri markası toptan su arıtma filtresi almak isteyenlere en doğru çözümleri sunuyor.

Toptan su arıtma cihazı filtresi satışı için özel indirimler, birbirinden avantajlı kampanyalar, en kaliteli ürünler, taksit avantajları ve pek çok daha fazlası sizler için geliyor.

TOPTAN SU ARITMA FİLTRE FİYATLARI

Toptan su arıtma cihazı filtresi arayanlar elbette fiyatları da düşünmek zorunda. Ekonominin dar bir boğazdan geçtiği bu dönemde vatandaşlar cüzdanlarını da hesaba dahil etmeli.

Bu koşulların farkında olan METROPOL SU ARITMA, bugün arayan herkese yüzde 20 indirim sunuyor.

Bu fırsatı kaçırmamak ve toptan su arıtma filtresi siparişi vermek için;

0506-852-15-15 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın