Ülkemiz son günlerde ağır bir ekonomik süreç yaşıyor. Üst üste artan gıda fiyatlarına ek olarak giyim, benzin, teknoloji fiyatları da alıp yürüyünce vatandaşlar artık her adımını cebinin kıymetini bilerek atmak zorunda kalıyor. Oysa sağlığımızın da bu süreçte korunması önemli. Suyun sağlık olduğunu bilenler bu süreçte su arıtma cihazı almak istiyor. Fakat fiyatlar endişe verici olduğu için su arıtma kampanyası üzerinden söz konusu cihazları almak büyük önem arz ediyor. Peki en ucuz arıtma cihazı nereden bulunur?

Su arıtma kampanyası arayanlar, iyi bir cihazın indirime girmesi için internet üzerinden takipler yapıyorlar. Artık musluk suyunu kullanmak istemeyenler, yerine koyabilecekleri alternatif çözümler içerisinde arıtma cihazının önemini biliyorlar.

Su Arıtma Kampanyası

HAZIR SULAR PAHALI VE SAĞLIKSIZ

Bazı kaynaklar size kirli, kireçli ve tortulu musluk suyuna karşın hazır su veya damacana öneriyor. Fakat bu çözüm hem pahalı, hem de sağlıksız.

Çeşitli haber kaynaklarında ufak bir araştırma yaptığımızda karşımıza çıkıyor ki, hazır sular ve damacanalar güneş ışığı altında kaldığında BPA (BisfenolA) adı verdiğimiz, pet şişelerin ve plastiklerin özünde bulunan bir tür bakteri yaymaya başlıyor. Bu bakteri sindirim ve solunum sistemine bir hayli zarar vermesi ile meşhur.

Bu konuda konuşan Sağlıklı Su Derneği (SASUDER) Başkanı Orhan Korkusuz;

“Ancak, satış noktasına gelene kadar, özellikle üretim noktaları ve toptancılarda suyun güneşte bekleyip beklemediğinden emin olmak mümkün değil. BPA, suyun damacana ya da plastik şişede bekleme süresi ve ısıya maruz kalma oranına göre, sıvıya geçer. Dışarıda iken su alacaksanız mutlaka cam şişelerde satılanları tercih edin. Evlerinizde ise musluk suyunu, NSF belgesi olan arıtıcılardan geçirerek için. Sonrasında da mutlaka cam sürahi ya da şişelerde saklayın” ifadelerini kullanıyor.

KAMPANYALI SU ARITMA CİHAZI NASIL BULUNUR?

Bir çoğumuz artık bir ürün alırken ucuzunu, kampanyalısını tercih ediyoruz. Fakat bu kampanyaları yakalamak son derece zor gelebiliyor.

Sizi bu dertten kurtarmak isteyen Metropol Su Arıtma Firması, tüm kampanyalı ürünlerini an be an Instagram adresi üzerinden duyurmaya devam ediyor.

Su Arıtma kampanyasından faydalanmak için;

BİZİ BURADAN TAKİP EDEBİLİR- SU ARITMA KAMPANYALARINA ULAŞABİLİRSİNİZ.

Ayrıca aşağıdaki iletişim formumuzu doldurup, bir mail adresi bırakarak, son kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.