Su arıtma filtresi değişimi kaç lira? Fiyatları ve yöntemi

Su arıtma filtresi değişimi kaç lira? Fiyatları ve yöntemi

Su arıtma cihazı kompleks bir teknolojik yapıya sahip. Sizlerin arıtılmış suya en sağlıklı şekilde ulaşmanız için 5 aşamadan başlayıp kişinin tercihine veya musluğundaki suyun durumuna göre artabilen bu aşamalar filtre sayesinde sağlanıyor. Su arıtma filtresi bu açıdan cihazın her şeyi diyebiliriz. Birbirinden farklı olabilen bu filtreler karbon, membran, spun gibi isimlerle anılıyor ve hemen her cihazda mevcut halde bulunuyor. Filtreler arıza yaptığında değişimi gerekiyor. Peki su arıtma filtresi değişimi kaç lira? Merak edilen fiyatları sizler için araştırdık.

Suyun temizlenmesini sağlayan filtreler zaman zaman değişmeli. Sudaki kimyasalları, inorganik maddeleri ve tortuları süzen filtreler zaman içerisinde yenilenmezse cihazın hiç bir anlamı kalmaz. Bu değişim membran filtrede 1-2 yılda bir kez, diğer filtrelerde yılda bir kez yapılmalıdır. Bu şekilde cihazı on yıllarca, belki evlatlarınıza kalacak kadar uzun süre kullanabilir ve herhangi bir sıhhi problem yaşamazsınız.

SU ARITMA FİLTRE DEĞİŞİM FİYATLARI KAÇ LİRA TUTAR?

Bu konuda net bir fiyat vermek mümkün değil. Sebebi sizin evinizdeki cihazın kaç aşamalı olduğunu veya pompalı-pompasız mı olup olmadığını bilmek gerekir. Fakat ortalama bir hesap çıkarmak mümkün. 5 filtreli bir cihaz kullanıyorsanız size filtre değişimi, ustalık maliyeti hariç, 400 ila 500 TL arası bir masrafa tekamül edebilir. Tabi bu konuda teknik servis çağırmadığınızı varsayarak bir fiyat verebiliyoruz.

Ortalama fiyat sadece tahmini bir değerdir. Cihazınızın türü, boyutu, yapısı ve kullanmak istediğiniz filtrenin markası-kalitesine göre bu fiyatlar azalıp artabilmektedir.

SU ARITMA FİLTRE DEĞİŞİM FİYATLARI EN UCUZ KİMDE?

Her geçen gün artan döviz fiyatları ve beraberinde gelen yüksek fiyatlar, hemen her konuda vatandaşların önce cebine yönelik hareket etmesine neden oluyor. Bu son derece normal bir davranış. Vatandaşın bu sıkıntılarının farkında olan Metropol Su Arıtma Sistemleri sizler için birbirinden uygun çözümlerle geldi.

Metropol Su Arıtma Sistemleri size yedek parçada 10 yıl garanti sunuyor. Ayrıca Türkiye’nin farklı noktalarında bulunan bayileri sizler için teknik servis hizmeti de sunabilmekte. Su arıtma filtre değişim fiyatları ile ilgili sorgulama yaparken Metropol’e de mutlaka danışmanızı bizzat öneriyoruz.

Su arıtma cihazı filtre değişimi öncesi Metropol tarafından satılan birbirinden kaliteli ürünleri tercih etmeniz durumunda sizlere özel fiyatlar da sunuyoruz. Hepsi kalite konusunda yarışan filtre modellerimiz yüzde 20 indirimle Metropol’de. Toptan su arıtma filtre satışımızda indirimlerimiz de katlanarak geliyoruz.

ŞİMDİ ARA: 0506-852-15-15

Bir cevap yazın