You are currently viewing Su Arıtma Cihazı mineralleri öldürüyor mu? Yanlış bilgileri çürütüyoruz!

Su Arıtma Cihazı mineralleri öldürüyor mu? Yanlış bilgileri çürütüyoruz!

Su arıtma cihazı çağın en büyük ihtiyacı haline geldi bile. Bugün bir çok ev gözü kapalı biçimde su arıtma cihazı alarak musluklarında kullanmaya başlıyor. Çeşme suyuna güven her geçen gün düşerken, insanlar damacana veya hazır suların sahte propagandalarından da sıkıldığı için tercih oranı azaldı. Bir çok insan artık su arıtma cihazı ile tanışıyor. Fakat bunun yaşanması kimi kötü niyetli kişileri ve rakip sektörleri rahatsız etmiş olacak ki, gerek sosyal medyada, gerek konvansiyonel medyada su arıtma cihazı hakkında asılsız iddialar ortaya atarak, bu sektörde iş yapanların çanına ot tıkamaya çalışıyor.

Bu meşhur asılsız iddialardan biri ‘su arıtma cihazı minarelleri öldürür’ yalanı. Bu yalan öyle yaygın bir hale geldi ki, maalesef insanların su arıtma cihazı konusunda ön yargı geliştirmesine neden oldu. Oysa gerçek çok farklı.

SU ARITMA CİHAZI MİNARELLERİ ÖLDÜRMEZ

Su arıtma cihazı, gerek pompalı, gerek pompasız olarak üretilen tüm modellerinde yarı geçirgen filtre yapısına sahiptir. Yarı geçirgen olmasının anlamı şudur;

“Filtre sizler için suyun içerisindeki kimyasal ve inorganik, yani zararlı elementleri tutar. Bunun yanı sıra yarı geçirgen olduğu için sağlığınıza yararlı ve sizin için gerekli olan mineralleri ve gereken elementleri tutar.”

İşte bu yapısı nedeniyle su arıtma cihazı mineralleri öldürmeden, sadece suyun içerisinde var olan zararlı maddeleri tutarak hizmetinize tamamen temiz su sunar ve siz de sağlığınız noktasında endişe etmeden keyifle su içebileceksiniz.

Su arıtma cihazı ayrıca bazı modellerde mineralli olarak üretilmiştir. Ekstra mineralli su arıtma cihazı, sadece suyun içerisindeki mineralleri serbest bırakmakla kalmayıp, sizler için ekstra mineral içeriği ekler ve bu sayede suda ekstra sağlık bulabilirsiniz.

ÜRÜNÜ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

METROPOL OLARAK SAĞLIĞINIZ ÖNCELİĞİMİZ

Bugün sağlık için öneri ve tavsiye veren tüm uzmanlar günde litrelerce su içilmesini tavsiye ediyor. Fakat bu sudan kast edilen asla çeşmeden akan olamaz. Çeşmeden akan suyun içeriği tamamen kirlenmiş durumda.

Firmamız suyun içerisindeki kirliliği veya suda bulunan sağlığa yararlı maddelerin içeriğinin tamamen farkında olarak üretim yapıyor. Tüm filtrelerini piyasanın en kaliteli ürünlerinden seçen Metropol, kaliteyi sizler için ucuza sunarak en  avantajlı kampanyalar ile geliyor.

BİZE ULAŞMAK İÇİN: 0506-852-15-15

Bir cevap yazın