Su arıtma cihazı alırken bunlara mutlaka dikkat edilmeli

Su arıtma cihazı çağın bir numaralı ihtiyacı. Artık herkesin üzerine mutabık olduğu biçimde arıtmanın bir alternatifi yok. Bazı yerlerde sağlıklı su adı altında satılan plastik içerisindeki damacana veya hazır suların foyası ortaya çıkalı çok oldu. Plastik içindeki sular zehir saçıyor. Bu nedenle insanlar ev tipi su arıtma cihazı veya bina tipi su arıtma cihazı ile evlerinde içecekleri suyu tamamen temiz hale getirmek için su arıtma cihazı alıyor. Peki su arıtma cihazı alırken nelere dikkat edilmeli?

Su arıtma cihazı alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunuyor. Bazı firmalar standartlara uymayan, dikkat edilmesi gereken noktalardan hiç birini taşımadan insanlara yüksek fiyat ile kötü ürünler satabilmekte. Bu da bir çok insanın su arıtma cihazından soğumasına neden oldu. Sizi bu dertten kurtarıp, en iyi su arıtma cihazı için mutlaka bulunması gereken özelliklere dikkat çekiyoruz.

SU ARITMA CİHAZI ALIRKEN NELERE BAKMALI?

En iyi su arıtma cihazı dediğimizde kesinlikle bazı somut özellikler taşımalı. Lafla peynir gemisi yürümez. Günümüzde artık her teknolojik cihaz belirli standartlarda üretilmek zorunda. Ev tipi su arıtma cihazı ve bina tipi su arıtma cihazı da bundan ayrı değil.

Bir su arıtma cihazında olması gereken özellikler;

 • NSF onaylı olmalı. National Sanitation Foundaditon yani Ulusal Hijyen Vakfı anlamına gelen NSF, su arıtma cihazının kalite kontrolünün ardından alınan bir belgedir ve her cihazda bulunamaz.
 • Su analiz raporları güncel olmalı. Her bölgenin suyu farklı yapıya sahiptir. Firmanın su analizini yapmış ve buna göre çözüm sunmuş olması gerekiyor.
 • Teknik servis kapsamı geniş olmalı
 • Müşteri memnuniyetini kanıtlamış olmalı
 • Tecrübeli olmalı. Su arıtma cihazı eski bir teknoloji olmakla birlikte her geçen gün değişen ve yenilenen bir teknoloji. Sadece tecrübeli firmalar gelişmeleri yakalayabilir.
 • Ön 3 filtresi kaliteli olmalı. Bu nedenle firma en kaliteli filtrelere sahip olmalı.

İşte bu etmenler bir su arıtma cihazı firmasında bakmanız gereken birincil etmenlerdir. Ardından fiyat, güler yüzlülük gibi detaylar da önemlidir. Bunları da göz ardı etmemelisiniz.

SU ARITMA CİHAZI METROPOL’DEN ALINIR

Yukarıda anlattığımız maddeleri karşılayan bir firma var. 20 yıllık tecrübesi ile ülkenin her yerinde yaygın iş ağına sahip Water Metropol sizler için tam da bu maddeleri tereddütsüz karşılıyor.

 • Water Metropol ürünleri NSF onaylıdır
 • Firmamız sürekli su analiz raporu sunar
 • Teknik servis ağı her yere ulaşmaktadır
 • Müşteri memnuniyeti gerek internette, gerek halk arasında üst düzeydedir.
 • 20 yıllık tecrübeye sahiptir.
 • Filtrelerde en kaliteli ürünleri kullanır.

Siz de bu kaliteyi uygun fiyatlarla almak ister misiniz?

0506-852-15-15 numaralı telefonumuzu arayarak hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Tags:

Henüz yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Su Arıtma Cihazı İstanbul

Call Now ButtonŞimdi Ara