OSTİM su arıtma cihazı

OSTİM su arıtma cihazı yedek parça ve teknik servis

Ankara’nın en geniş sanayi bölgesi OSTİM’de su arıtma cihazı en çok aranan teknolojilerin başında geliyor. OSTİM’de su arıtma cihazı yedek parça ve su arıtma teknik servis hizmetleri aranıyor. Water Metropol garantisi ile OSTİM su arıtma cihazı yedek parça ve teknik servis hizmeti ayağınıza geliyor.

Ülkenin en büyük sanayi bölgelerinden biri olan OSTİM, binlerce insanın yaşadığı ve bu nedenle su arıtma cihazı ihtiyacının yoğun olduğu bölgeler arasında yer alıyor. OSTİM geneli hizmet veren firmalar bu nedenle çok önemli.

OSTİM’de 20 yıllık tecrübesi ile Ankara’nın en iyi su arıtma firması olma özelliğini kazanan Water Metropol, tezgahaltı, tezgahüstü, pompalı veya pompasız su arıtma cihazları ile OSTİM’in her yerine hizmet veriyor.

OSTİM su arıtma cihazı

OSTİM Su Arıtma Cihazı

OSTİM, Yenimahalle ilçesine bağlı bir sanayi bölgesi. İçerisinde bir çok fabrika var. Bu fabrikalar su arıtma cihazı ile bir hayli iş yapıyorlar. OSTİM su arıtma cihazı bu nedenle çok sık aranıyor.

OSTİM’de Water Metropol her zamanki gibi tecrübesini konuşturuyor. Piyasanın bir numaralı firması Water Metropol, OSTİM’in her yerine su arıtma cihazı satıyor. Sunduğumuz fırsatlar;

  • Yüzde 20 indirim
  • 2 yıl garanti
  • Kaliteli iç ve dış malzeme
  • Teknik Destek
  • Kaliteli ürün yelpazesi

OSTİM’in en kaliteli su arıtma sistemleri ayağınıza geliyor. Ters Ozmos cihazlar, birbirinden kaliteli ürünler ve en geniş ürün kataloğu firmamız tarafından sizlere sunuluyor.

OSTİM Su Arıtma Teknik Servis

OSTİM için sunduğumuz fırsatlar bununla da sınırlı değil. OSTİM su arıtma cihazı yedek parça ve teknik servis hizmetimiz an itibari ile başladı. Kaliteli su arıtma deneyimi yaşamak istemeyenler şimdi Water Metropol’de buluşuyor.

OSTİM’in her neresinde olursanız olun, üstelik hangi firmanın ürününü kullanıyor olursanız olun, bir telefon ile bize ulaştığınızda teknik servis hizmeti ayağınıza geliyor.

0542 321 50 39 numaralı telefon numaramızdan bize ulaşarak bir randevu alarak teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

OSTİM Su Arıtma Yedek Parça

OSTİM’de yaşayan veya iş yeri burada olan vatandaşlar filtre değişimi ve yedek parça teminin Water Metropol markası ile sağlayabilirler. Bizi arayarak yeni yıl öncesi kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın