Koronavirüs'e karşı arıtılmış su faydaları nelerdir?

Koronavirüs’e karşı arıtılmış su faydaları nelerdir?

Koronavirüs artık son 2 yıldır tamamen hayatımızın bir parçası haline gelmiş durumda. Her ne kadar bizler maalesef biraz gevşemiş olsak da hala öldürücülüğü ve hasta ediciliği son derece yüksek olan Koronavirüs aynı zamanda hemen her yerden bulaşıyor. İnsanlar Koronavirüs karşısında bağışıklığı arttırıcı formüller arıyorlar. Peki arıtılmış su bir formül olabilir mi? Su arıtma cihazları burada da devreye girebilir mi?

Neredeyse ikinci yılına girecek olan Koronavirüs karşısında bilim insanlar elbette temizlik, maske ve mesafe kurallarını unutmamız gerektiğine vurgu yapıyor. Fakat her an her yerden, ne olduğunu anlamadan dahi bulaşabilen Koronavirüs’e karşı bizlerin bağışıklığını da güçlü tutması gerekiyor. Bunun yollarından biri de su içmek. Susuz kalan vücut ‘dehidrasyon‘ dediğimiz bir sürece maruz kalıyor. Bu da vücudun bağışıklığını düşürüyor.

KORONAVİRÜS’E KARŞI ARITILMIŞ SU!

Koronavirüs karşısında su içmemiz etkili bağışıklık koruyucu yöntemlerden biri. Fakat bu çeşmeden akan, içerisine kimyasallar karışmış, kokusu ve tadına dayanamadığınız su değil. Çeşmeden akan su aksine bağışıklığınızı düşürücü etmenlere sahip.

Bunun yerine bir su arıtma cihazı alıp, hem keyifle içebileceğiniz, hem de dışardan aldığınız bağışıklık koruyucu (vitamin, takviye gibi) ürünleri suda karıştırabileceğiniz tertemiz bir su elde etmeniz mümkün.

ALKALİ FİLTRE İLE EK BAĞIŞIKLIK

Koronavirüs daha bir süre hayatımızda kalacak gibi görünüyor. Bu nedenle hemen her an bağışıklık sistemimiz güçlü olmalı.

Su ile gelen bağışıklığı size sağlayabileceğimiz en önemli cihaz yapısı ise alkali filtre barındıran cihazlardır. Bu filtre suya ekstra mineral ekleyerek bağışıklık sisteminizi destekler. Böylece Koronavirüs salgınında düşük bağışıklık problemi yaşamamış olursunuz.

Günde 2 ila 2.5 litre arası su içmeniz gereken bu ortamda alkali suyu tercih ettiğinizde ekstra sağlık kazanmanız mümkün.

TOPTAN ALKALİ FİLTRE VEYA ALKALİ SU ARITMA CİHAZI SATIŞLARIMIZ BAŞLADI
0506-852-15-15 NUMARALI TELEFONU ARAYIN, İNDİRİMDEN YARARLANIN

Ayrıca bireysel satışlarımızda suaritmacihazi.gen.tr üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın