Kaç çeşit su arıtma tankı var? | Su arıtma tankı çelik mi olmalı?

Kaç çeşit su arıtma tankı var? | Su arıtma tankı çelik mi olmalı?

Su Arıtma Cihazı teknolojisini duyanların aşina olduğu bir diğer konu su arıtma tankı. Cihazın yedek parçası olarak tabir edebileceğimiz su arıtma tankı kimisi için olmazsa olmaz teknolojiler arasında. Özellikle arıtılan suyun depolanması için tank olmazsa olmaz. Peki kaç çeşit su arıtma tankı var? Bu sorunun cevabı kullanıcılar açısından son derece kritik. Su arıtma tankı fiyatları ve su arıtma tankı basınç ayarı da sorulan sorular arasında.

Su arıtma tankı nedir?

Su arıtma tankı, cihazda arıtılmış ve kirlilikten arındırılmış olan suyun depolandığı yere verilen isimdir. Özellikle su kesintisi gibi durumlarda hayat kurtarıcıdır. Çelik, cam ve plastik olarak üçe ayrılır. Bu üç seçenekten her birinin kendisine göre avantajları bulunmaktadır.

Su arıtma tankı

Su arıtma tankı çelik mi olmalı?

Bir çok firma sizlere tank seçerken çelik seçmenizi önerir. Fakat diğer ürünlerin de kendilerine göre avantajları bulunmakta. Su arıtma cihazı çelik olmak zorunda değil. Plastik ve cam tankların da avantajları var. Örneğin; Plastik su arıtma tankı maliyet olarak ucuzdur. Cam su arıtma tankı, depolanan suyu görmeniz ve kontrol edebilmeniz açısından avantajlıdır. Ayrıca diğer iki seçeneğe göre daha sağlıklıdır.. Tüm bu etmenlere bakacak olursak, su arıtma tankı alırken sizin hem bütçenize, hem de tercihinize en uygun seçeneği bulmanız için başta Water Metropol olmak üzere işin uzmanlarından yardım alınız.

Su arıtma tankı hava basıncı nasıl ayarlanır?

Kimi firmalar su arıtma tankında basınç ile ilgili yaşadığınız problemleri sizden teknik servis ücreti alarak çözmeye çalışıyor. Açıkçası bu iş için ekstra para ödemeniz gerekmiyor.

Su arıtma cihazı tankı ile herhangi bir benzin istasyonuna gidip, istasyonda bulunan hava makinesini ücretsiz kullanıp, 6 psi oranında hava basmanız yetecektir. Zaten tankınızdaki basınç durumu sibobuna makineyi taktığınız an görülecektir.

Su arıtma tankı fiyatları

Ülkemizde döviz kuru ve enflasyon günden güne artmakta. Bu da bir çok vatandaşımızın ceplerinin hesabını bilerek alışveriş yapmasına neden olmakta.

Su arıtma tankı alacaklar da aynı sorunları yaşıyor. Sizleri şimdi ararsanız bu dertten kurtarıyor ve piyasanın en ucuz su arıtma tankı fiyatlarını sunuyoruz.

Şimdi arayan herkese;

  • Toptan su arıtma tankı fiyatları
  • Cam su arıtma tankı fiyatları
  • Plastik su arıtma tankı fiyatları
  • ve çelik su arıtma tankı fiyatları

YÜZDE 20 İNDİRİM İLE!

su arıtma tankı

 

Bir cevap yazın