En sağlıklı su: Arıtılmış su

En sağlıklı su: Arıtılmış su

Sağlık bizim bir numaralı endişemiz. Modern dünyada yapay olarak üretilen her şey sağlığımızı bozuyor. Hastaneler her geçen gün yeni sağlık şikayetleri ile gelen insan kaynıyor. Bu karanlık tabloda elimizde tek sağlıklı kalması gereken su da sağlıklı değil.

Başta Sağlık Bakanlığı olmak üzere bir çok kamu veya özel sağlık kuruluşu, sağlıklı olmak için günde bol su içmemiz gerektiğini hatırlatıyor. Gerçekten de vücudumuzun 3/2’sini oluşturan su sağlığımızın bir numaralı güvencesi. Fakat hangi su? Bunun musluktan gelen su olmadığı kesin.

Normal şartlarda musluktan gelen suyun son derece sağlıklı olması beklenir. Fakat kalabalık kentlerde bu mümkün değil. Şehir atıkları, fabrika atıkları, yer altı ve yer üstü atıkları, şehre su sağlayan borular ve daha bir çok etmen suya bir çok bakteri ve kimyasal madde karıştırıyor. Günümüzde belediyeler istedikleri kadar arıtma yapsınlar, şehir borularındaki suya herhangi bir başka madde bulaşmaması çok mümkün görünmüyor.

Durum bu olunca sağlıklı olması gereken musluk suyu zehir saçmaya başlıyor. Uzmanlar bize günde bir kaç litre su içmemiz gerektiğini tavsiye ediyor. Ama musluktan gelen suyun fazla içimi bağırsak, mide, solunum yolu sorunlarına davetiye çıkarıyor. Sağlıklı olmak için çıktığımız bu yolda sağlıklı su bulamayınca durum eskisinden de beter hale geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: ÇEVRE SORUNLARI SU ÜRÜNLERİNİ DE ETKİLİYOR

ARITILMIŞ SU İLE GELEN SAĞLIK

Sağlığımız için su hayati öneme sahip. Bu tartışmaya kapalı bir gerçek. Fakat musluktan gelen suyu içmeye devam ettikçe bu sağlığa ulaşmak mümkün görünmüyor.

İşte bu nedenle Metropol Su Arıtma Sistemleri; “En sağlıklı su: Arıtılmış su” sloganı ile 2002 yılında siz değerli vatandaşlarımıza yönelik su arıtma cihazı üretimine başladı. Aradan geçen 20 yıllık sürede 81 ilde, 14 ülkede yüz binlerce ürün satmayı başaran Metropol Su Arıtma Sistemleri, sizi sağlıksız yapıdaki musluk suyunun zararlarını tamamen yok eden, suyu en güzel şekilde arıtan ve kirlilik karşısında yüzde yüz çözüm sağlayan ürünleri ile karşınıza çıkıyor.

SU ARITMA CİHAZI NEDEN LAZIM?

Musluk suyunun zararları ortada. Bir çoğunuzun aklına bu noktada ‘hazır sular var’ cümlesi gelecektir. Bu doğru değil. Hazır sular plastik şişelerin içerisinde bir çok bakteri barındırıyor. Bisfenol A maddesi de barındıran hazır sular sağlığınızı darmadağın ediyor. Bu nedenle, arıtılmış suyun alternatifi kesinlikle hazır su değil.

Hazır suyun da zararları ortadayken, suya sürekli ekstra ödeme yapmak yerine bugün evinize bağlatacağınız bir su arıtma cihazı ile bu problemi kolayca çözebilirsiniz.

Kurulumu kolay, suyu her daim süzen ve sizler için sağlığı musluklarınıza getiren Metropol Su Arıtma Cihazları, ev tipi su arıtma cihazı veya sanayi tipi su arıtma cihazı ile karşınıza çıkıyor.

20 yıllık tecrübesini teknoloji ile harmanlayan Water Metropol, sizler için hazırladığı özel tasarımları ile, bugün arayanlara yüzde 20 indirimli biçimde ayağınıza kadar geliyor.

WATER METROPOL SU ARITMA SİSTEMLERİ

0506-852-15-15 veya 0312-332-43-11
ATB İş Merkezi C Blok D:47 Yenimahalle

Bir cevap yazın