0542 321 50 39 - 0544 321 50 39 - 0545 321 50 39
info@watermetropol.com.tr

En kaliteli su arıtma cihazı nasıl olmalı? Özellikleri neler olmalıdır?

En kaliteli su arıtma cihazı

Su arıtma cihazı herkesin ihtiyacı. Suda yaşanan kirlilik ve musluk suyundan akan suyun tadı ve kokusu günümüzdeki bir çok haneyi ‘bir su arıtma cihazı alalım’ düşüncesine itiyor. Su arıtma cihazı satın almak sağlığınız açısından vereceğiniz en önemli kararlardan biri. Fakat her su arıtma cihazı firması aynı kalibrede değil. Bazı firmalar kalitesi ile öne çıkarken, bazı firmalar sadece ‘laf yapıyor’. Peki bunu nasıl bileceğiz? En kaliteli su arıtma cihazı nasıl olmalı? Hangi özelliklere sahip olmalı? Sizler için araştırdık.

En kaliteli su arıtma cihazı

EN KALİTELİ SU ARITMA CİHAZI NASIL AYIRT EDİLİR?

Su Arıtma Cihazı alacakların ilk beklentisi cihazın uzun ömürlü, dayanıklı ve kaliteli olması. Kaliteli su arıtma cihazı bulmanın, yani ayırt etmenin bir kaç yolu var. Bunlar; - Water Quality onaylı olması - NSF onaylı olması - Bilinir olması - Tecrübeli bir firmanın elinden çıkmış olması - Fiyatının makul olması - Kaliteli bir içeriğe sahip olması şeklindedir. Bu maddeleri karşılayan su arıtma cihazı en kaliteli olarak nitelendirilebilir. En kaliteli su arıtma cihazını ayırt etmenin bir diğer yolu ise firmanın tecrübesidir. Tecrübeli bir firma su arıtma sistemleri ile ilgili tüm araştırmalarını yapmış, su analizini doğru bir şekilde işlemiş, bu sayede ürettiği tüm cihazlarda kaliteyi yakalamıştır.

EN KALİTELİ SU ARITMA CİHAZI MARKA VE MODELLERİ

Su Arıtma Cihazı’nda marka çok önemli. Her marka beklentinizi karşılayamayabilir.  Bu nedenle yapılabilecek en doğru hamle en kaliteli su arıtma cihazı modellerini en uygun fiyatlarla satan firmayı bulmak.

Bu anlamda firmamız bünyesindeki en iyi su arıtma cihazı modelleri;

 • Metropol Su Arıtma Cihazı: 5 aşamalı, pompasız, 2.2 galon tank kapasiteli
 • Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı: 5 aşamalı, pompalı, 2.2 galon tank kapasiteli

En kaliteli su arıtma cihazı modelleri

 • Rainbox Su Arıtma Cihazı: 5 aşamalı, pompalı, 3.2 galon tank kapasiteli
 • Mustang Su Arıtma Cihazı: 5 aşamalı, pompalı veya pompasız seçenekleri ile, 2.2 galon tank kapasiteli

EN KALİTELİ SU ARITMA CİHAZI NASIL BULUNUR?

Su arıtma cihazı almak önemli. Fakat kimsenin çöpe atacak parası yok. Her teknolojik alette olduğu gibi su arıtma sisteminde de iyi firma-kötü firma, iyi ürün-kötü ürün, dayanıklı ürün-dayanıksız ürün ayrımı mevcut. Günümüzde imkanların artması ile birlikte bir çok kişi su arıtma cihazı satış firması açmış durumda. Burada içlerinden en iyisini bulmak çok önemli.

En Kaliteli su arıtma cihazı bulmak için kendinizi kalitesini ispatlamış firmalara teslim etmelisiniz. Bu firmalar bilinirliği yüksek, çevrenizde de bolca kullanılmış, uzun yıllardır bu sektörde faaliyet göstermiş, sorunları bilen, sorunlara yönelik çözüm üreten, musluk suyunun her şehirde yaşadığı sorunlara vakıf olmalıdır.

EN KALİTELİ SU ARITMA CİHAZI ÖZELLİKLERİ

Kaliteli su arıtma cihazı seçerken nelere dikkat etmelisiniz? Bu soru bir hayli önem taşıyor. Bunun cevaplarını irdeleyecek olursak;

 • Dayanıklı malzemeden üretilmiş olmalı

Bir su arıtma cihazının dış çeperi dayanıklı olmalıdır. Bunu anlamak için sertifika sormalısınız. Sertifika alamamış ürünlerden kesinlikle uzak durunuz.

 • Filtreleri kaliteli olmalı

Her su arıtma firması cihaz içindeki filtreleri başka firmalardan alır. Burada önemli olan hangi filtre markasının kullanıldığıdır. Bu konuda filtre markası araştırması yapıp buna göre hareket etmeniz son derece lehinize bir hareket olacaktır.

 • Firma teknik destek ve garanti verebilmeli

Kul yapımı her şey gibi su arıtma cihazı da zaman zaman bozulabilir. Özellikle elektrikli cihazlarda, şehirlerdeki elektriğin gidip gelmesi beklenmedik arızalara neden olabilir. İşbu durum karşısında su arıtma cihazı firmasının size vereceği destek de son derece önemlidir. Firma garanti ve teknik destek sunmalıdır.

 • Uzun ömürlü olmalı

Ekonomi hepimizin derdi. Kimsenin artık iki üç yılda bir teknoloji değiştirecek ekonomik gücü yok. Devir tasarruf devri. Su üzerine tasarruf sağlayacağım diye kimseler bambaşka bir masraf kalemi istemiyor. İşte su arıtma cihazı özellikleri arasında olması gereken bir şey de uzun ömürlü olması. Cihaz sadece filtre değişimi ile uzun yıllar boyunca dayanabilmeli.

 • Tasarruf sunabilmeli

Faturalar gün gün kabarıyor. Hemen her gün bir şeylere zam geliyor. Su faturaları da bundan bağımsız değil. İnsanlar her alanda olduğu gibi su tasarrufu da istiyor. Bu hem ekonomik, hem çevresel bir durum.

Bir su arıtma cihazı size su tasarrufu da sunabilmeli. Çevreyi korumak için, sizi korumak için üretilmiş bir cihaz için de aksi düşünülemez.

En kaliteli su arıtma cihazı hangisi

EN KALİTELİ SU ARITMA CİHAZI FİYATLARI

Piyasada her geçen gün artan dolar kuru ve enflasyon nedeniyle çok kaliteli ürünleri astronomik fiyatlarla bulabiliyorsunuz. Fakat buna gerek yok. Metropol Su Arıtma Sistemleri en kaliteli su arıtma cihazı fiyatları açısından en avantajlı firmadır. 20 yıldır bizimle çalışanlar çok iyi bilir ki, Metropol’un adı kalite ve ucuzlukla birlikte anılır. İşte bu yüzden en kaliteli su arıtma fiyatları her zaman en ucuz Metropol tarafından sağlanır.

EN KALİTELİ SU ARITMA MARKALARI

En kaliteli su arıtma cihazı imal ettiğini iddia eden bir çok firma var. Bu markalar elbette son derece başarılı. Fakat bütün saydığımız özelliklerde ön plana çıkan bir firma var. Metropol Su Arıtma Sistemleri tam da bir kaliteli su arıtma cihazında olması gereken özelliklerde ürünler üreterek yıllardır vatandaşların beğenisini ve takdirini kazanmış durumda. Firmamızın özelliklerine baktığımızda;

 • Cihazlar sertifikalıdır
 • 2 yıl garanti bulunmaktadır
 • 10 yıl yedek parça garantisi bulunmaktadır
 • Firmamız 20 yıllık tecrübeye sahiptir
 • On binlerce evde ürünlerimiz kullanılmaktadır ve bu nedenle kullanıcılar son derece mutludur.
 • İnternette en çok olumlu yorum ve geri dönüşe firmamız sahiptir.

Tam da bu nedenlerle sizler de bugün Metropol Su Arıtma Sistemleri ile tanışmalısınız. En Kaliteli su arıtma cihazı denince binlerce kişinin aklına gelen firmamız size özel indirimleri sunmaya hazırlanıyor. Yeni yıl öncesinde bizlerden sipariş verenlere yüzde 20 indirim fırsatı sunulacaktır.

METROPOL’E ULAŞMAK İÇİN: 0506-852-15-15

En kaliteli su arıtma cihazı hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonŞimdi Ara