Cam su arıtma tankı

Cam su arıtma tankı daha mı iyi? Farkı nedir?

Su arıtma cihazı son dönemde gelişen teknolojisi ile daha farklı şeyler vaat etmeye başladı. Standart bir su arıtma cihazı artık sadece arıtım işinde değil, sağlığınızı koruma, hatta sağlığınıza katkı sağlayacak materyaller sunma, suyu depolama ve kesintilerden etkilenmeme gibi özellikler de sunmaya başladı. Cam su arıtma tankı da bu özelliklerden biri. Bazı modeller sizler için hem suyu arıtıyor, hem de depoluyor. Cam su arıtma tankı da tam olarak bu işe yaramaktadır. Fakat günümüzde su arıtma cihazlarının farklı depolama yöntemleri olduğu için vatandaşlar karar vermekte zorlanıyor. Cam su arıtma tankı daha mı iyi? sorusu bu nedenle dillerde.

Genel olarak su arıtma tankı 4 ana gruba ayrılıyor. Bunlar; Plastik, Epoksi, Çelik ve Cam Su Arıtma Tankı. Bu 4 çeşit içerisinde aslında en çok tercih edilenler çelik ve cam su arıtma tankı. İkisinde de çalışma prensibi filtrelerden arıtılan suyun depolanmak üzere tanklara gelmesidir. Farklı litrelerde modelleri vardır. Örneğin Cam Su Arıtma Tankı için 5 litre en çok kullanılan modellerden biridir.

İşin teknik bölümü kafa şişirici olabilir. Size detayları geçip, hangi su arıtma cihazı tankı daha iyi? sorusunun yanıtına dair bir takım incelemeler sunmak en mantıklısı olacaktır.

cam su arıtma tankı

CAM SU ARITMA TANKI NEDİR?

Su arıtma cihazlarında filtre işlemine uğrayarak arıtılmış suyun cam bir hazne içerisinde depolanması için konulan eklentisine cam su arıtma tankı denir. Amacı arıtılmış suyu depolayıp sizi olası su kesintilerinde hem susuz bırakmamak, hem de arıtılmış su ile sağlık sunmaya devam etmesidir.

CAM SU ARITMA TANKI ALMAK MANTIKLI MI?

Bizim fikrimize göre hayır. Çünkü depolanan suyun güneş ile temas etme ihtimali tüm süreci başa sarabilir ve suyun arıtılmış özelliğini kaybetmesine neden olabilir. Ayrıca cam su arıtma tankı çok daha zahmetli ve tehlikelidir. Barı doğru ayarlanmadığında istenmeyen sonuçlara neden olabilir.

Metropol olarak bu nedenle biz çelik su arıtma cihazı tavsiyesinde bulunuyoruz. Tamamen paslanmaz yapılan üretilen çelik su arıtma cihazı tankı size çok daha ucuza geleceği gibi, çok daha kullanışlı olacağı kesindir.

ÇELİK SU ARITMA TANKI FİYATLARI DAHA UYGUN

Cam su arıtma cihazı yerine çelik su arıtma cihazı almak bu zamanda yapabileceğiniz en akıllıca iş olacak. Çelik su arıtma cihazı tankları sizler için şu an Metropol‘de yıl sonuna kadar özel indirimlerle geliyor. Bugün tank siparişi veren, özellikle toptan su arıtma tankı satışlarımızda yüzde 20 indirim kazanıyor.

Bunun için: 0506-852-15-15 numaralı telefonu arayarak bize ulaşmanız yeterlidir.

 

Bir cevap yazın