You are currently viewing Arıtma duş başlığı nedir? Nasıl takılır?

Arıtma duş başlığı nedir? Nasıl takılır?

Günümüzde suların kalitesi düşüyor. Bu nedenle bir çok insan içme suyunda su arıtma cihazı tercih ediyor. Farklı türleri olan su arıtma cihazları, sizler için sağlıklı ve temiz su içiminin yanı sıra, bakterilerden arınmış ve içimi güzel su sunuyor. Fakat su arıtma cihazı sadece içme suyu amacı ile üretilmiyor. Arıtma duş başlığı da bunlardan biri.

Günümüzde şehirlerde su kirliliği oranı arttıkça, kirliliğin getirdiği sonuçlar sağlımızı pek çok yönden etkiliyor. Evlerimizde aynı zamanda duş da aldığımız musluk suyu, içeriğindeki kireç, asbest, cıva gibi maddeler nedeniyle vücudumuza da zarar verebiliyor. Özellikle saç dökülmesi problemi yaşayanlar bilmeli ki, bu dökülme genetik olduğu kadar, bir nebze de içerisine çok sayıda kimyasal karışmış musluk suyu ile ilgilidir.

İşbu nedenle su arıtma cihazları sadece mide ve bağırsak sağlığınızı değil, saç ve deri sağlığınızı da olumlu yönde etkilemek için farklı türlere bölünüyor. Bunlardan biri de Arıtma Duş Başlığı.

ARITMA DUŞ BAŞLIĞI NEDİR?

Arıtma Duş Başlığı, evlerinizde duş için kullandığınız musluğun duş başlığı çıkışına takılarak, sizlere duş alırken kimyasallardan, kireçten ve cildinizi adeta zımparaya çevirebilecek kirlilikten arındıran su arıtma cihazına verilen isimdir.

Bir tür su arıtma cihazı olan arıtma duş başlığı, sadece sağlığınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda tasarruf yapmanızı sağlar. Normal şartlarda bir duş başlığı 10 litre su harcar. Bu sayede duş keyfinizden ödün vermeden doğa dostu, geleceği düşünen bir teknolojiyi de edinmiş, çağımızın en büyük sorunu olan ‘su sorununa’ dolaylı yoldan katkı sağlamış olursunuz.

ARITMA DUŞ BAŞLIĞI NASIL TAKILIR?

Arıtma duş başlığı kurulumu evlerinizde kendi kendine takmanızı tavsiye edeceğimiz bir cihaz değildir. Size bu hizmeti sağlayan firmalar kurulumu noktasında da yardımcı olabilir. Çünkü cihazlar özel üretimdir ve kurulumu ustalık gerektirir. Size önerimiz, arıtma duş başlığı kullananlar olarak bu cihazları ustasına taktırmanızdır.

ARITMA DUŞ BAŞLIĞI KAÇ LİRADIR?

Arıtma Duş Başlığı fiyatları firmadan firmaya, modelden modele farklılık göstermektedir. Fakat biz sizleri firma ara derdinden kurtararak, piyasanın en kaliteli, en iyi arıtma duş başlığı Water Metropol markası ile tanıştıracağız.

Water Metropol Su Arıtma Sistemleri bünyesindeki ürünlerden biri olan Arıtma Duş Başlığı sizlere piyasadan çok daha avantajlı, çok daha sağlam ve çok daha kullanışlı şekilde firmamız farkıyla geliyor. Sizler duş keyfinizden ödün vermeden ürünümüzü yıllarca kullanırken, 2 yıl ürün garantisi ile herhangi bir durumda sorun yaşamadan garanti imkanlarından faydalanabiliyorsunuz.

Water Metropol Duş Başlığı güncel fiyatlarımız ise www.watermetropol.com.tr internet sitemizde yer alıyor. Buradan avantajlı biçimde internet siparişi de verebiliyorsunuz.

Ayrıca hemen şimdi 0506-852-15-15 numaralı telefonumuzu arayarak su arıtma cihazı ihtiyaçlarınız için bize başvurabiliyorsunuz.

 

Bir cevap yazın