Su arıtma cihazı

Antalya’da su kirliliği alarm veriyor: Çözüm su arıtma cihazı

Antalya ülkemizin en güzide illeri arasında yer alıyor. Antalya her yıl milyonlarca yabancı turist ağırlıyor. Nüfusu ve sanayisi bu gelir ile büyüyor. Öte yandan bu güzel tablonun bir de öteki yüzü var. Bu kalabalık içerisinde Antalya’da çevre kirliliği ve dolayısı ile su kirliliği günden güne artış gösteriyor. İşler öyle bir noktaya geldi ki, cennet diyebileceğimiz bir ilimiz su kalitesinde her geçen gün geriye düşüyor. Bu haberi ve yazımızı okuduktan sonra Antalya su arıtma cihazı arayanların sayısının artacağı bir ilimiz olacak gibi görünüyor.

Antalya’da yapılan İklim Değişikliği Çalıştayı kapsamında denizde dip temizliği yapıldı. Kaleiçi Yat Limanı’ndaki etkinlikte, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Sualtı Fotoğrafçıları ve Filmcileri Derneği Başkanı Ateş Evirgen ile Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı, Sahil Güvenlik ve Dalış Emniyet Güvenlik Arama Kurtarmadan (DEGAK) profesyonel 50 dalgıç yer aldı.

Bu dalışta denizin dibinden çıkanlar şaşkınlığa uğrattı. Denizdeki kirliliğe dikkat çekmek adına yapılan bu etkinlikte süpürge, klozet, trafik dubası, pantolon, bolca plastik gibi elementler denizin dibinde çıktı.

BU SU KİRLİLİĞİNDEN İÇME SUYU DA ETKİLENİR

Denizde yaşanan bu kirlilik doğrudan veya dolaylı olarak içeceğimiz suları da etkiliyor. Bunlardan bazıları denize doğrudan atılan atıklar. Ama bir çoğu şehirden gelen ve içme suyu olarak da kullanılabilen kaynaklara ait atıklar.

Bunlar sadece buzdağının görünen kısmı. Bu kirliliğin bir de inorganik, gözle görülemeyecek kadar küçük olanları mevcut.

Haliyle bu kirlilikten içme suyunun da etkilenmemesi düşünülemez.

ÇÖZÜM ANTALYA İÇİN SU ARITMA CİHAZI

Antalya’da yaşayan vatandaşlarımız zaten bir süredir geçen kurak dönemlerin ardından sudaki koku ve tattan bir hayli şikayetçi durumda. Vatandaşlar sorunun nerede olduğunu görüyor ve biliyor.

Hal böyle olunca Antalya su arıtma cihazı arayan illerimizin ilk sırasında geliyor. Antalya için su arıtma cihazı artık bir zaruriyet haline gelmiş durumda.

Fakat bunu yaparken işini en iyi, en kaliteli ve en düzgün biçimde yapan firma seçilmeli. Bu firma ise Water Metropol’den bir başkası değil.

Bunun bir kaç nedeni var. Her şeyden önce Metropol, Antalya’daki su sorunlarını yakından takip eden, buradaki bilimsel araştırmaları izleyen bir firma.

Diğer yandan 20 yıllık tecrübesi ve geniş iş ağı kapsamında, Antalya’nın hemen her yerine ulaşabilen bir firma olan Water Metropol, sizlere en kaliteli su arıtma cihazı hangisi? sorusunun yanıtını doğrudan veriyor.

METROPOL’E ULAŞMAK İÇİN. 0506-852-15-15 numaralı telefonumuzu aramanız yeterli.

Bir cevap yazın